Je tomu len zopár hodín, čo sa na obrazovkách televízie Markíza odohralo napínavé semifinále reality šou Farma 11. Štyria poslední súťažiaci bojovali o miestenky vo finále, kam sa napokon dostal favorit Gabriel Sedláček, Radovan Dulin a Romana Košťálová.

Finále Farmy 11 pomaly klope na dvere, pričom hviezdy reality šou si už dlhé týždne užívajú pohodlie domova. Aj keď sa posledných šesť úradujúcich farmárov doposiaľ nemohlo prihovárať fanúšikom prostredníctvom sociálnych sietí, dnes je všetko inak. Po oficiálnom ukončení relácie hospodárom Martinom Bagarom sa mohli už aj zvyšní bojovníci ozvať svojim sledovateľom, čo okrem iných využila aj Romana Košťálová.

Kristína po vypadnutí z Farmy konečne prehovorila: Toto cíti k Radovi!

Tá chvíľu po odvysielaní poslednej epizódy Farmy uskutočnila živé vysielanie na Instagrame, kde jej v nočnú hodinu venovalo pozornosť viac ako 1 000 fanúšikov. Aj keď tu padlo množstvo podporných reakcii, otázok na Gaba, avšak aj vulgarizmov, mnohí sa Markizáčky pýtali, prečo si aj ona nechala napichať pery. Tá síce opakovane tvrdila, že efekt jej nevytvorila kyselina, ale kvalitný rúž, no názor na jej slová si už musíte vytvoriť sami.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Romana na Farme

Romana tesne pred finále

Foto: IG/romii_y, farma.markiza