Zo sveta módneho priemyslu prišla veľmi smutná novina. Vo veku 73 rokov odišiel slávny a úspešný módny návrhár. Obliekal hviezdy šoubiznisu a v jeho kostýmoch vystupovali spevácke esá ako Beyoncé, Madonna či Lady Gaga. Príčina náhleho úmrtia nie je známa.

Vo veku 73 rokov náhle skonal slávny módny návrhár Thierry Mugler. Príčina jeho načakanej smrti zatiaľ nie je známa. Podľa dostupných informácií však údajne nemal trpieť žiadnym ochorením. Smutnú správu zverejnil na sociálnej sieti jeho oficiálny profil.

S ničivým zármutkom vám oznamujeme, že pán Manfred Thierry Mugler odišiel v nedeľu 23. januára. Nech jeho duša odpočíva v pokoji.” V módnom priemysle ide o tretie úmrtie v priebehu krátkeho času, keďže len minulý týždeň zomrel Nino Cerruti a koncom novembra Virgil Abloh.

Francúzsky módny návrhár obliekal slávne hollywoodske hviezdy ako Heidi Klum, Bella Hadid, Kim Kardashian, Jerry Hall, Katy Perry, Rihanna, Demi Moore, Megan Fox, Miley Cyrus, Nicole Kidman či Reese Witherspoon. V jeho extravagantných kostýmoch sa na pódiu objavili slávne divy ako Madonna či Beyoncé. Len pred pár hodinami zarmútil svet odchod slávneho hudobníka legendárnej kapely.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: nytimes.com, FB/Manfred Thierry Mugler │ Foto: Twitter