Filmový svet opúšťa jedno známe meno za druhým. Nedávno zomrel americký herec, ktorý mal autonehodu, pričom bol na mieste vyhlásený za mŕtveho a nebolo mu pomoci. Pred niekoľkými dňami prehrala svoj boj s rakovinou mozgu ďalšia známa tvár.

Vo veku 66 rokov zomrel Michael Kopsa, ktorý prehral boj s rakovinou mozgu. Smutnú správu potvrdila na sociálnej sieti jeho zronená exmanželka Lucia Frangione: “Môj skvelý Michael Kopsa, môj drahý priateľ a otec mojej dcéry Nory, navždy odišiel 23. októbra 2022 kvôli nádoru na mozgu. Bol neskutočný divadelný a televízny herec, dabingový herec, tesár, hudobník a maliar. A hlavne to bol veľmi milujúci a angažujúci sa otec,” napísala.

Kanadský herec účinkoval počas svojej kariéry vo viac ako 200 filmoch či seriáloch. Z tých najznámejších treba spomenúť seriály Akty X, Smallville alebo Hviezdna brána. Postavy však stvárnil aj vo filmových trhákoch ako Apollo 18, Fantastická štvorka alebo Zrodenie planéty opíc.

Bol známou tvárou i na kanáli Hallmark vo filmoch ako Valentine in the Vineyard, Marrying Father Christmas alebo It’s Beginning to Look A Lot Like Christmas. Ako dabingový herec prepožičal svoj hlas v Galaxy Angel sérii, Ninjago, Alien Racers alebo Princess Castle. Naposledy sa objavil v roku 2020 v seriáli Scared Lies a v roku 2021 bol odpremiérovaný film American Badger, kde taktiež hral.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: people.com │ Foto: Twitter, FB/Hallmark Channel