Známy americký herec a komik, ktorý získal aj prestížnu cenu Emmy, náhle zomrel. Vo veku 67 rokov sa mu v pondelok stala osudnou tragická autonehoda, pri ktorej nabúral cestou do práce v Hollywoode do budovy. Bohužiaľ, umelec bol na mieste mŕtvy.

Vo veku 67 rokov náhle zomrel Leslie Jordan. Známy americký komik a herec mal podľa informácií Variety v pondelok v Hollywoode cestou do práce havarovať. Počas autonehody nabúral do budovy, pričom bol na mieste mŕtvy a nebolo mu už pomoci.

Svet je dnes bez lásky a svetla Leslieho Jordana rozhodne oveľa temnejší,” uviedol jeho zástupca so slovami, že s hercom bola radosť pracovať. Umelec mal trpieť aj zdravotnými problémami a nateraz nie je jasné, či boli za tragédiou práve tie, alebo samotný náraz vozidla.

Leslie meral len 1,5 metra a vo svojej kariére hrával často excentrické postavy. Preslávil sa predovšetkým úlohou Beverlyho Leslieho v americkom sitkome Will a Grace, za ktorú si v roku 2006 vyslúžil Primetime Emmy, ocenenie pre televízne seriály vysielané v USA v hlavnom vysielacom čase. Okrem toho stvárnil postavy aj v American Horror Story či Hearts Afire. Objavil sa tiež v obľúbených seriáloch ako Ally McBeal, Škaredá Betty, Lois & Clark: Nové dobrodružstvá Supermana či Star Trek: Voyager. Len pred niekoľkými dňami nás opustil aj spevák slávnej kapely, ktorej hity pozná každý.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj:  variety.com │ Foto: YT/Entertainment Tonight