Je tomu len zopár hodín, čo TV Markíza priznala definitívne ukončenie vysielania hitu Oteckovia, pričom tým smutné správy pre skalných divákov zďaleka nekončia. Okrem denného seriálu totiž čaká rovnaký scenár aj obľúbenú Hornú Dolnú, ktorá sa nakrúca od roku 2014!

Divákov Markízy čakajú už onedlho výrazné zmeny. Potom, čo len nedávno došla do veľkolepého finále tanečná šou Let’s Dance, ukončenie nakrúcania ohlásili aj ďalšie dva veľké projekty televízie. Kým prvú stopku dostal denný seriál Oteckovia, svojho konca sa dočkal aj ďalší ťahák Markízy, sitcom Horná Dolná z dedinského prostredia.

Vtipné príbehy zo života vidiečanov zabávali Slovákov od roku 2014, avšak sledovanosť napriek lákavému hereckému obsadeniu postupom času upadala. „To bolo osem nádherných rokov nášho života. Tam prišlo k veľmi dobrému prepojeniu s miestnymi obyvateľmi, ktorí s nami hrali, aj nám pomáhali. Takže sme ich poznali už aj po menách. V zásade sme sa zúčastňovali aj života obce,“ povedal pre Nový Čas Peter Sklár, ktorý si projekt zamiloval a verí, že aj po poslednej klapke príde niečo príjemné a podobne vtipné.

Ako ho doplnil kolega Matej Landl, z tímu sa napokon stala veľká seriálová rodina a všetci mu budú chýbať. „Vždy je lepšie odísť na vrchole, ako potom byť smutný, že to už nemá žiaden výtlak. Nebol podľa mňa problém, že to malo katastrofálnu sledovanosť, ale bol problém, že to zaradili do programu, kde bola na iných televíznych staniciach veľká konkurencia,“ dodal.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: cas.sk | Foto: IG/tvmarkizaofficial, voyo.sk