Slovenský šoubiznis zasiahla pred časom nečakaná správa o rozchode Twiinsky Daniely a futbalistu Stanislava Lobotku. Dvojica spoločne vychovávala dcérku Lindu, no šťastná rodinka sa znenazdajky rozpadla. Speváčka prehovorila o náročnom období po rozchode.

Daniela Nízlová tvorila donedávna pár so Stanislavom Lobotkom, s ktorým vychovávali rozkošnú dcérku Lindu. Nečakaná správa o ich rozchode zasiahla šoubiznis, pričom futbalista mal údajne speváčku odmietnuť aj kvôli popôrodným kilám. Dnes má po jeho boku stáť nová partnerka, kým Daniela sa vrátila na rodné Slovensko.

Speváčka z dua Twiins prezradila pre Nový Čas Nedeľa, že rozchod zasiahol aj jej rodičov: “Naši vnímali Stanka ako svojho syna, mali k nemu veľmi pozitívny vzťah. Takže to znášajú ťažko, naozaj sme ako celá rodina vychádzali priam ukážkovo. Ani ja to neviem doposiaľ vstrebať,“ vyzradila.

Ako však dodala, v domácnosti bola väčšinu času na všetko sama, takže v tomto smere neprežíva výraznú zmenu. Žiadny zo svojich minulých krokov ale neľutuje: “Neurobila by som nič inak. Všetko som sa snažila robiť najlepšie, ako som vedela, na maximum, pomáhať mu, podporovať ho, stáť pri ňom, dávať mu priestor na kariéru, odbremeňovať ho. Žiaľ, nestačilo…,“ dodala so smútkom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj:  Nový Čas Nedeľa  │ Foto: IG/danielatwiins