Nečakaný rozchod po dvojročnom vzťahu Daniely Nízlovej (35) a Stanislava Lobotku (26) mal prebehnúť už v septembri tohto roka. Dvojica má spolu aj takmer dvojročnú dcérku Lindu. Najnovšie sa prevalilo, čo malo údajne stáť za ukončením romantickej lásky. 

Daniela Nízlová z dua Twiins a futbalista Stanislav Lobotka tvorili až donedávna romantický pár, ktorý vychovával spoločnú dcérku Lindu. Informácia o ich náhlom rozchode bola preto poriadne šokujúca. Na povrch mala vyplávať aj údajná požiadavka speváčky na dvadsaťtisícové alimenty.

Zdroj z okolia dvojice mal tiež potvrdiť, že športovec má po svojom boku novú partnerku, kým Twiinska sa vrátila na rodné Slovensko. Následne zaskočilo verejnosť aj odhalenie, že jej sestra Veronika mala údajne porodiť dcérku mladučkému seriálovému hercovi. Najnovšie ale šokuje blízky človek z okolia Daniely a jej expartnera dôvodmi, pre ktoré mal nastať koniec.

Údajne majú za všetkým stáť speváčkine popôrodné kilá a postava: “Stano jej v septembri povedal, že po dvoch rokoch vzťahu necíti to, čo na začiatku a aj vzhľadom na to, že po pôrode pribrala,“ prezradil Novému Času. Speváčka po oslovení túto informáciu nevyvrátila: “Je to pre mňa stále veľmi bolestivé a toto by som radšej nekomentovala,” odvetila.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: cas.sk │ Foto: IG/stanleylobotka37