Daniela Nízlová sa s partnerom Stanislavom Lobotkom konečne dočkali ich spoločného prvého potomka. Z príchodu krásnej dcérky nemôžu byť šťastnejší, pričom sa speváčka milovaným pokladom pochválila aj na sociálnej sieti. Záber však vyvolal konverzáciu mamičiek, ktorých jeden detail veľmi prekvapil.

Speváčka známa z dua “Twiins“ sa pred pár dňami stala hrdou mamou krásnej dcérky Lindy. Aj napriek tomu, že mala Daniela rodiť v Španielsku, kam sa kvôli práci partnera presťahovala, nakoniec priviedla na svet bábätko v Trenčíne. Malou princeznou sa Nízlová pochválila aj na sociálnej sieti, pričom jeden detail vyvolal búrlivú diskusiu zo strany mamičiek.

Na zábere má totiž dievčatko cez nohu a kríže napísané priezvisko Lobotková. ,,Dnes a už nedávajú štítky na ruku s menom, ale rovno sa napíše fixkou na detské telíčko meno?“ pýtala sa jedna z komentujúcich dám. Práve z farby na telo na novorodencovi boli mnohé Slovenky prekvapené, pričom upozornili aj na fakt, že pri kúpeli sa môže priezvisko ľahko zmyť, čím môže dôjsť k zámene bábätiek.

Zdroj | Foto: Instagram/danielatwiins