Cuky a Luky patria medzi najobľúbenejšie televízne postavy posledného obdobia. Diváci si tieto dve slečny zamilovali až tak veľmi, že o nich výjde celovečerná komédia. Už vieme, aký bude mať táto očakávaná snímka dej a aj to, kedy príde do kín!

[sociallocker]Cuky a Luky sa objavia v celovečernej komédii, ktorej pracovný názov znie “Na život a na smrrrť”. V hlavných úlohách sa pochopiteľne predstavia Petra Polnišová a Zuzana Šebová. O produkciu tejto očakávanej filmovej snímky sa stará Dano Dangl, ktorý varuje divákov, že celovečerná komédia Cuky a Luky nebude len súbor skečov, na aké boli diváci zvyknutí z relácie Kredenc, ale pôjde o plnohodnotný celovečerný film.

Cuky a Luky film

Vo filme sa Cuky predstaví ako neúspešná vlogerka túžiaca po sláve, Luky pre zmenu ako uznávaná celebrita, ktorej však chýba láska. Nakrúcanie by sa malo ukončiť v priebehu novembra 2016 a do kín by Cuky a Luky mali prísť na jar budúceho roka. Režisérom tejto snímky je známy Čech Karel Janák (Snowboarďáci, Rafťáci) a hlavným kameramanom je Tomáš Juríček, ktorý má na svedomí úspešný film Kandidát.

Zdroj: SITA | Foto: Facebook.com
[/sociallocker]