Dara Rolins (47) nikdy nebola príliš veľká kamarátka s podprsenkami a na koncerty či vystúpenia si vyberá zásadne zvodné a provokujúce outfity. Tentokrát však ostali viacerí poriadne v šoku, keď medzi ľudí vyšla bez podprsenky v celkom priesvitnom tope.

Dara to dokáže na pódiu stále roztočiť. Speváčka, ktorá o tri roky oslávi 50-ku, sa pýši dokonalým telom a tvárou, ktoré len sotva prezrádzajú skutočný vek. Zvodné pohyby, vyzývavé outfity a dvojzmyselné texty piesní už za tie roky patria k obľúbenej speváčke.

Aj napriek tomu však Dara, ktorá nedávno ukázala svoju tvár bez akejkoľvek retuše, vie svojich fanúšikov poriadne prekvapiť. Na nedávnej súkromnej akcií totiž vystúpila na pódium v priesvitnom striebornom tope, ktorý viac odhaľoval ako zahaľoval.

Pod tričko si speváčka totiž nedala žiadnu podprsenku a odvážny záber bol na svete. Dara tak ukázala všetkým svoje prsia v plnej kráse, no pravdepodobne si z toho ťažkú hlavu nerobí. Na svoje vymakané telo je blondínka hrdá a rozhodne sa nechystá ho začať ukrývať pred svetom.

Odvážny záber Dary v priesvitom tričku >>> TU <<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk │ Foto: Instagram/dararolins_vermi