Speváčka Dara Rolins je síce vždy usmiata a pozitívne naladená, no na poslednej akcii priznala, že sa poriadne trápi a trpí bolesťami. Podarilo sa jej totiž vyrobiť si škaredé zranenie a zlomeninu na nohe…

Dara patrí vždy k usmiatym a pozitívnym osobnostiam slovenského šoubiznisu, no aj ona má občas obrovskú smolu. To je aj prípad posledných dní, kedy sa blondínke podarilo spôsobiť si škaredé zranenie.

Ako priznala pre český Top Star, doma v kuchyni zakopla tak nešťastne, že si zlomila malíček na nohe: “To sa mi stihlo stať dnes večer, keď som si šla po vodu do kuchyne a zakopla som o stoličku. Zlomila som si malíček. Tak trošku sa dnes trápim. Je pekný, je modrý, je veľký, veľmi krásne. Pozri, dve tabletky a je mi lepšie,” priznáva diva, ktorá sa nedávno verejne pochválila darčekom od Rytmusa.

Dara si napriek tomu musela odkrútiť fotenie v Budapešti, ako aj akciu pre známu kozmetickú firmu, s ktorou aktuálne spolupracuje. Po tabletkách proti bolesti tak nebolo na speváčke nič vidieť, no obáva sa o svoje najbližšie spevácke vystúpenie: “Neviem, či to odspievam. Na stoličke asi,” usmieva sa blondínka. Prajeme skoré zotavenie!

Dara absolvovala akciu aj napriek zlomenému malíčku

Zdroj: Top Star │ Foto: TV Markíza, Instagram