Po tom, ako vlnami šoubiznisu otriasol rozchod obľúbenej speváčky Dary Rolins a rapera Rytmusa, fanúšikovia boli presvedčení, že sympatická blondínka dlho sama neostane. Podľa vlastných slov sa však blondínka do žiadneho vzťahu nevrhá a slobodu si užíva plnými dúškami. Nedávno sa však opäť vrátila k svojej bývalej láske.

Dara Rolins pred časom zažívala jedno z najturbulentnejších mediálnych období svojho života, kedy čelila v dôsledku rozchodu s Rytmusom záujmu verejnosti zo všetkých strán. Aj keď sa v posledných týždňoch situácia upokojila, speváčka sa opäť vrátila do minulosti a pripomenula si svoj vzťah s raperom.

Speváčka sa totiž zúčastnila akcie obľúbenej kozmetickej značky, pričom na ruke predviedla poriadne veľký honosný prsteň, ktorý mal byť kedysi vianočným darčekom od hudobníka z Piešťan. „Ja sa za minulosť ani nehanbím, ani nemám potrebu ju vyvracať. Keby obsahovala niečo, čo mi zlomilo srdce alebo mi ublížilo, čo bolo zlé a spomínam na to nerada, lebo to bolelo… Ale ja na vzťah s Patrikom spomínam s láskou, pretože bol dokonalý, bola to sranda, bola to jazda, a to je môj názor, moje právo, ktoré si nikým nedám zobrať,“ presvedčivo uviedla Dara v rozhovore pre cas.sk.

Dara a Rytmus nosili počas vzťahu rovnaký prsteň

Zdroj: cas.sk  |  Foto: Instagram/tvnovaofficial, rtvs.sk, Instagram/dararolins_vermi, YouTube