Pred pár dňami obletela celé Slovensko a Česko informácia o tom, že Dara Rolins podstúpila v Taliansku zákrok. Krátko nato sa známa kráska pochválila ďalšou premenou, nechala si radikálne skrátiť vlasy!

V sobotu doobeda sa obľúbená speváčka Dara Rolins prihovorila fanúšikom na Instagrame s novým imidžom. ,,Ešte som vám chcela povedať, že som sa ostrihala,” oznámila hneď na začiatku príspevku.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dara Rolins (@dararolins_vermi)

,,…jak sa tak na seba dívam, tie krátke vlasy robia divy… to keby som vedela, som mohla ušetriť za ten lifting…😂🙈….,” pobavila sa na svoj účet zmenená kráska, ktorá vyzerá s novým účesom skutočne ako tínedžerka.

,,Každopádne, moje avizované voľno začalo a bude pokračovať. Posledné obdobie bolo dosť náročné, extrémne krásne. Výživné na emócie všetkého druhu, zamestnalo mi to telo aj hlavu na plné obrátky. A preto mám v pláne oddychovať. Vypnúť a neriešiť:). A tvoriť:)💫🎶🙌🏽 Chvíľku cestovať, nachytať novú inšpiráciu, čerstvý vietor do plachiet … A vás len prosím o pochopenie, pretože chcem byť tým pádom aj na nejaký čas menej aktívna na soc.sieťacch. Tak len aby ste vedeli, že tu som, len trávim viac času sama so sebou:)💫…,” odkázala na záver vynovená Darinka, pri ktorej fotkách sa kopia samé komplimenty.

Zdroj/Foto: Instagram/dararolins_vermi