Dara Rolins sa síce svojimi zákrokmi netají, no ten najnovší chcela absolvovať v tichosti. Žiaľ, plastický chirurg mal potrebu sa prácou pochváliť na sociálnej sieti, a tak verejnosť videla speváčku v jej najprirodzenejšej polohe.

Po mesiacoch driny, kedy sa Dara Rolins venovala prevažne príprave svojich dvoch veľkých januárových šou v O2 Arene, sa slovenská bohyňa rozhodla pre vylepšenie. Navštívila kliniku v Taliansku, odkiaľ jej plastický chirurg Michele Pascali zverejnil zábery bez speváčkinho súhlasu. Podľa nich mala blondínka absolvovať facelifting, lifting krku a operáciu viečok. Po štyroch hodinách video z Instagramu zmizlo.

Dara tak namiesto pokojného zotavovania sa musela predýchavať nečakanú situáciu. ,,Zrejme je už mojím osudom, že veci, ktoré si chcem nechať pre seba a v súkromí vyplávajú na povrch snáď skôr, než sa stanú. Priznávam, je to občas veľmi nepríjemné… a rovnako ako pred dvoma rokmi mal istý doktor potrebu zdieľať so svetom úpravu môjho nosa, tak aj tentokrát sa našiel ďalší, ktorý sa chcel pochváliť zákrokom, a že má u seba “Darinku”, 715-tisic sledujúcich… čo na to povedať..,” rozpísala sa sklamaná kráska na svojom profile.

,,Nemám potrebu zdieľať a už vôbec nie ospravedlňovať svoje rozhodnutie, nemám voči nikomu ani oznamovaciu povinnosť, len sa to proste stalo. Je to moja vec. Moje súkromie. Teraz je môj čas, sama pre seba… uzdraviť sa, nabrať silu a vzpamätať sa z podpásovky, ktorú mi po sláve bažiaci doktor a bulvár naservíroval…,” pokračuje vo vyjadrení nahnevaná ikona, ktorá sa pre svoju prirodzenú vizáž dostala pod paľbu kritiky.

,,Že nie som na fotkách či videu pána doktora moc pekná? No, nie som! A kto je? Ráno, keď vylezie z postele, alebo ked’ má pred zákrokom vydezinfikované vlasy aj celú tvár… Ktorá žena sa upravuje či maľuje do nemocnice? Ja nie! Takúto fotku nechcete ani do rodinného albumu, nie ešte do médií, maaarja :)) !!! No čo už, je to vonku a s celou parádou:),” uzavrela Dara, ktorá fanúšikom odkázala, že už má po zákroku a že sa na nich teší v lepších časoch.

Zdroj/Foto: Instagram/dararolins_vermi