Je tomu len zopár dní, čo Dara Rolins šokovala svojich fanúšikov zverejnením skladby „My dvaja“, ktorú naspievala so svojim expartnerom Rytmusom. Duet sa stal tŕňom v oku ich spoločných fanúšikov, pričom spevácka diva prišla s prekvapujúcim vysvetlením.

Kauza Rolincová & Vrbovský sa slovenskými médiami vlečie už nejaký ten piatok a aj keď sa zdalo, že pomyselnú bodku za ňou dal práve obľúbený raper, spevácka diva mu kontrovala ďalším krokom. Vlna kritiky však na seba nenechala dlho čakať a Dara sa stala terčom nepríjemných komentárov, v ktorých ju fanúšikovia odsúdili za zbytočné rýpanie a pitvanie starých rán.

“Toto mi príde tak strašne zúfalé, vaša životná etapa, keď ste boli spolu, je už preč, tak prečo sa ponižovať pridávaním tohoto songu? Čo z toho máte?” pýta sa pod videom istá Milada. Ako sa zdá, Dara má už negatívnych komentárov plné zuby, a tak všetkým fanúšikom venovala prostredníctvom sociálnej siete Instagram jednoznačné vysvetlenie.

„Už tretí deň sa zas rieši, že som JA pridala na svoj youtubový kanál duet s Rytmusom. Vraj si nedám pokoj a provokujem. :) Niežeby som bola taký sebestred a myslela si, že ste to všetci zaregistrovali, ale pre tých, ktorí áno, na upresnenie- interpreti riešia hudbu, cesty, ako ju k vám dostať, už rieši niekto iný a ani v tomto prípade nejde o jedného človeka, ale tím ľudí, kde má každý na starosť niečo iné. O môj youtubový kanál sa starajú chlapci z @rukahore. Je mi dosť jedno, KEDY tam pridávajú ďalšie veci, viem len “čo”. Pridali VŠETKY pesničky z ETC, na ktoré nebudeme točiť klip – nie LEN náš duet. To preto, aby bolo pre fanúšikov k dispozícii aspoň audio. Ináč, oceňujem váš timing @rukahore. V týchto pohnutých časoch sa mi takáto pekná kauzička extrémne hodí,“ napísala vysvetlenie k celej situácii Dara.

Zdroj: Instagram/DaraRolins_vermi | Video: YouTube | Foto: Instagram/DaraRolins_vermi