Obľúbená spevácka diva Dara Rolins, ktorá podstúpila dramatickú vlasovú premenu, sa iba pred pár dňami zúčastnila vysielania v rádiu Impuls, kde bola mimoriadne príjemným hosťom. 45-ročná blondínka tu prehovorila o joge, svojej dcérke Laure, ale aj o pohľade na rozchod s Patrikom Vrbovským.

Dara Rolins a dnes už šťastne zasnúbený Patrik Vrbovský si prešli doslova turbulentným obdobím, keď v prvej polovici roka oznámili svoj nečakaný rozchod. Aj keď sa toho o dvojici popísalo snáď viac strán, ako obsahujú knihy o Harrym Potterovi, speváčka si udržala tvár a na rapera rozhodne nemá ťažké srdce. Ako totiž uviedla vo vysielaní rádia Impuls, celý rozchod prebehol absolútne v pohode, pričom vyjadrenia ohľadom odlúčenia sa snažili poskytnúť čo najobšírnejšie, samozrejme, v rámci zachovania si súkromia.

Ako Dara dodala Patrikovi želá do budúceho života len to najlepšie, pričom žiadna vojna, či už mediálna alebo súkromná, medzi nimi nehrozí: „My sme sa rozišli v mieri a všetko to ostatné, ako to už je jedno. Tak ako každý to prežíva a spracuje a tak ďalej po svojom a inak, a to už je jeho vec, moja vec, ja sa usmievam a neprajem mu nič iného než šťastie a manželstvo a hromadu detí,“ povedala s úsmevom na perách.

Okrem Patrika sa však rozhovorila aj o svojej dcérke Laure, ktorú má s hudobníkom Matějom Homolom. Malá princezná údajne zdelila z talentu svojich rodičov len to najlepšie, pričom výborne jej ide spev, ale aj tanec. Aj keď kráľovná slovenskej popmusic a český hudobník na svoju dcéru ohľadom kariéry netlačia, ktovie, možno sa už onedlho dočkáme novej „malej Darinky“ s nepriestreľným talentom.

Zdroj: radio Impuls | Video: YouTube | Foto: Instagram/DaraRolins_vermi