Uplynulý týždeň sa niesol v jojkárskej relácii Bez servítky v znamení intríg a hádok, pričom najvýraznejšou postavičkou bol okrem hviezdy Nory Kabrheľovej jej kamarát David Key. 25-ročný spevák si za svoje vystupovanie vyslúžil mimoriadne množstvo kritiky, avšak ako sa zdá, tú si k telu absolútne nepripúšťa.

Z jojkárskej šou Bez servítky sa každým týždňom akoby vytrácala pointa kulinárskeho programu, nakoľko na prvom mieste sú predovšetkým vzťahy medzi päticou súťažiacich. V uplynulom týždni sa divákom predstavili noví kuchári, spomedzi ktorých bol neprehliadnuteľným David Key. Spevák má na konte spolupráce s Gizkou Oňovou, skupinou Gipsy Cave či Tomim Popovičom, pričom okrem hudby dbá aj na svoj zovňajšok.

Potom, čo si v relácii Bez servítky zlízol pálčivú vlnu kritiky, na svojom Instagrame fanúšikom prezradil, že sa chystá na skrášlenie svojej tváre. Priamo pred zrakmi followerov si nechal pichnúť nielen botox, ale aj kyselinu hyalurónovú, v dôsledku čoho sa dnes pýši plnšími perami. O tom, či sa vám páčia muži s výraznými ústami alebo preferujete prirodzené, sa s nami môžete podeliť v komentároch.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/davidkeyofficial