Malého Dávidka uniesol pred piatimi dňami jeho vlastný otec. Len 5-ročného chlapčeka ale polícia stále nedokázala nájsť. Jeho otec (†32) medzičasom spáchal samovraždu, no miesto, kde sa Dávidko nachádza, neprezradil.

Pred piatimi dňami v stredu sa po 5-ročnom Dávidkovi zľahla zem. Polícia z poľského Grodziska Mazowieckiego napokon zistila, že chlapčeka uniesol na striebornej Fabii vlastný otec a odvtedy je na nohách celá krajina. Podľa portálu Wiadomosci ale medzičasom 32-ročný otec Pavel spáchal samovraždu skokom pod vlak. Miesto, kde sa malý chlapček nachádza, ale nestihol prezradiť.

Poľská polícia rozbehla jedno z najväčších pátraní v krajine, no zatiaľ nezistili žiadne uspokojivé výsledky. Ešte horšie sú informácie o nebohom otcovi Pavlovi, ktoré sa postupne vynárajú. Muž sa mal totiž dostať s Dávidkovou mamou do vzťahovej krízy, ktorá vyústila ženiným odchodom pred približne tromi týždňami. Svoju družku mal týrať a biť, no dostal sa aj do veľkých finančných problémov kvôli závislosti na hazarde.

Policajní experti sa tak domnievajú, že únos synčeka mal byť pomstou žene za jej odchod a Dávidko sa tak stal jeho rukojemníkom. Bohužiaľ, momentálne sa obávajú toho najhoršieho scenára, ktorý mohol otec pre synčeka pripraviť. Ak však aj chlapčeka nezabil, nevedno, kde a v akých podmienkach sa nachádza, ako aj to, koľko v nich vydrží. Všetci ale dúfajú, že sa napokon Dávidko nájde.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

https://twitter.com/tvnwarszawa/status/1149775289515462661
https://twitter.com/tvnwarszawa/status/1149541541712519171

Zdroj: wiadomosci.wp.pl │ Foto: Twitter, TVN 24