Na Farme sa počas jej 14. série objavili na statku viaceré novinky. Jednou z nich je aj umelá inteligencia Alica, ktorá sprevádza farmárov každodenným životom. Ďalším šokom pre divákov bol i fakt, že moderátorku Evelyn na jej poste vystriedal herec Marek Fašiang.

Marek Fašiang sa po zahviezdení v seriáli Oteckovia stal najnovším a mierne šokujúcim výberom produkcie Farmy, ktorú moderuje počas jej 14. série. Po Kvetke Horváthovej, ktorej návrat na statok si praje väčšina divákov, si svojich fanúšikov našla aj komička Evelyn. Tú však po štyroch ročníkoch napokon vedenie nahradilo introvertne pôsobiacou televíznou tvárou.

Z komentárov divákov je zrejmé, že z Mareka, hoci ide o obľúbeného herca, nie sú vo farmárskej reality šou práve nadšení. Na jeho mieste by radšej uvítali živší typ osobnosti s výraznejším prejavom. Podľa informácií Nového Času sa nad jeho pôsobením na Farme zmráka aj z pohľadu tých, ktorí majú šou na starosť.

Dobre informovaný zdroj zo zákulisia mal totiž denníku prezradiť, že s Fašiangovým  moderátorským výkonom nie sú v Markíze údajne celkom spokojní. “V Markíze sa o jeho nie úplne výborných výkonoch hovorí za zatvorenými dverami a vyzerá to tak, že televízia volanie fanúšikov v budúcnosti vypočuje a s Marekom ako moderátorom sa rozlúči,“ prezrádza možný scenár človek priamo zo Záhorskej Bystrice. Či sa tak naozaj stane, sa zrejme definitívne dozvieme až pred začiatkom ďalšieho natáčania. Známa farmárka z 12. série s výraznými perami šokovala fanúšikov plastickou úpravou nosa.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk │ Foto: Televízia Markíza