Známa účastníčka Farmy, ktorá sa pred kamerami objavila počas 12. série, prekvapila fanúšikov svojím rozhodnutím. Nechala si totiž urobiť plastickú operáciu nosa. Po tom, čo podstúpia zväčšenie pier, pôjde o ďalšiu úpravu vzhľadu známej krásky. Aktuálne sa zotavuje po zákroku.

Rebeka Hlavatá sa zúčastnila natáčania 12. série Farmy, no nedávno zavítala spolu s ďalšími kolegami ako návšteva aj na statok aktuálneho 14. ročníka. V reality šou sa dostala ďaleko, no najväčšou výhrou bol pre ňu jednoznačne Henrich Kuľko, s ktorým tvorí šťastný párik dodnes.

Exfarmárka patrila v reality šou aj k najväčším kráskam, pričom sa netajila zväčšením svojich pier. Najnovšie však fanúšikov na sociálnej sieti prekvapila rozhodnutím nechať si upraviť aj ďalšiu časť tváre.

Ako zverejnila na svojom profile, Rebi má za sebou operáciu nosa. Zatiaľ nevedno, ako sa po úprave zmenil jej vzhľad, keďže plavovláska sa po zákroku aktuálne zotavuje v domácom prostredí. Na finálny look si tak musia jej fanúšikovia ešte chvíľku počkať. Bývalý účastník Farmy Ondrej sa stal pred pár dňami obeťou požiaru, pričom skončil s popáleninami v nemocnici.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: IG/rebihlavata, Televízia Markíza