Verejnoprávna televízia chystá v najbližšom období zopár zásadných zmien, ktoré sa dotknú nielen moderátorských stoličiek, ale aj programovej štruktúry. Kým dnes je už jasné, že na obrazovkách končí stálica 5 proti 5, stopku dostala aj kulinárska relácia Tajomstvo mojej kuchyne!

Po zmene generálneho riaditeľa RTVS, ktorým sa stal Ľuboš Machaj, dochádza vo verejnoprávnej televízii k zemetraseniu. Po personálnych obmenách došlo po trinástich rokoch aj k ukončeniu relácie Tajomstvo mojej kuchyne, ktorou 11 rokov sprevádzala Kamila Magálová (72). Po jej odchode sa moderátorskej stoličky ujal spevák Robo Papp po boku šéfkuchára Gaba Kocáka, avšak dvojica na divákov, žiaľ, nezafungovala. Následne sa v relácii predstavili viaceré dámy zo slovenského šoubiznisu, no vedenie RTVS napokon ohlásilo jej ukončenie.

Nakoľko sú ale kulinárske šou čoraz viac v kurze, verejnoprávna televízia už teraz pripravuje nový formát Pravidlá mojej ženy. Tým bude divákov sprevádzať Peter Duranský, prvý Slovák, ktorý získal michelinskú hviezdu. „Je to pre mňa niečo nové, keďže ide o úplne odlišnú formu varenia, na akú som zvyknutý. Samozrejme, teším sa a dúfam, že odovzdám súťažiacim kus seba a možno to zmení ich pohľad na prípravu jedál. Moderátorská pozícia bude pre mňa niečo úplne nové a mám voči tomu rešpekt,“ povedal pre Nový Čas kuchár. No spomínanú reláciu, kde sa proti sebe vždy postavia dva páry, ktoré budú plniť rôzne zadania, sa môžete tešiť od 15. januára.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk | Foto: IG/peter_duransky, tajomstvo_mojej_kuchyne