Po rozchode s dlhoročnou priateľkou Kristy dlho nesmútil a takmer hneď žiaril šťastím po boku novej ženy. Dôkazom, že išlo o veľkú lásku, boli bleskové zásnuby aj svadba. O tri roky neskôr však prišiel šokujúci koniec. Spevák Samo Tomeček je opäť single.

Samo Tomeček sa po boku krásnej Sophie začal ukazovať od roku 2018. Po polročnom vzťahu svoju priateľku požiadal o ruku a o ďalší polrok neskôr dvojici zazvonili svadobné zvony.

V septembri minulého roka by párik oslávil 3. výročie svadby, namiesto toho však potvrdil rozchod. Aktuálne je už aj definitívne rozvedený. Bodku za manželstvom spravil 20. marca súd v Skalici.

,,Som rád, že to mám konečne za sebou. Predsa len to bolo pre mňa naozaj ťažké a veľmi smutné obdobie. Aspoň budem mať o čom spievať v nových pesničkách, ktoré chystám. Trvalo to relatívne krátko, do 45 minút sme boli vybavení. Všetko sme zvládli civilizovane a s kľudom, za čo som veľmi vďačný,” vyjadril sa pre Plusku obľúbený spevák, ktorý verí, že časom príde tá pravá.

,,Dnes je medzinárodný deň šťastia, tak verím, že obaja zažijeme už len šťastie,” dodal optimisticky čerstvo rozvedený hudobník.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Samo Tomeček (@samueltomecek)

Zdroj: Pluska | Foto: Facebook/Samuel Tomecek