Definitívny ODCHOD Lučanského? Tieto slová Matoviča ste ale nečakali!

Dátum:

Počas Veľkej noci došlo medzi Igorom Matovičom a Milanom Lučanským k otvorenej prestrelke, keď začali v priebehu cestných kontrol vozidiel vznikať rozsiahle kolóny. Lučanský teraz zvažuje dobrovoľný odchod z funkcie, pričom prezradil slová, ktoré mu mal adresovať Igor Matovič.

Na Veľkú noc si mnohí tento rok spomínajú aj vďaka rozsiahlym kolónam, ktoré sa začali tvoriť na cestách kvôli policajným kontrolám. Igor Matovič v tejto neľahkej situácií všetko zhodil na policajného prezidenta Lučanského: „Bláznovstvo… A pán policajný prezident Lučanský má čo vysvetľovať,“ vyjadril sa vtedy. Vysvitlo však, že inštrukcie kontrolovať každý jeden automobil prišli po dohode z ministerstva vnútra.

Hoci je „kauza“ už úspešne za nami, policajný prezident, ktorý sa nedávno vyjadroval aj k novej komunikácií medzi Vadalom a Troškovou, sa k nej predsa len rozhodol vrátiť. Pre Nový Čas prezradil, že Matovič mu po Veľkej noci adresoval nečakané slová: „Po tých nešťastných výstupoch, čo boli ku mne aj zo strany premiéra, tak následne na krízovom štábe sa mi premiér ospravedlnil. Dodal, že by očakával, aby som ich do budúcna na takéto veci upozornil, keďže som v tejto brandži profesionál,“ odhalil.

Dodal však tiež, že na nebezpečenstvo takéhoto pokynu vopred upozorňoval: „Ja som bol ticho, nechcel som povedať, že som na to upozorňoval, ale nikto ma nepočúval,“ dodáva. Aktuálne zvažuje aj dobrovoľný odchod z funkcie. Práve k tomuto kroku sa priklonil pred pár dňami v Rádiu Expres aj samotný Matovič, ktorý ale necháva definitívne slovo a výber na Romanovi Mikulcovi.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk │ Foto: Facebook/Polícia Slovenskej republiky, Televízia JOJ

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Pozor na obľúbenú kozmetiku pre deti: Hrozia kožné infekcie!

Úrad verejného zdravotníctva na svojej oficiálnej webovej stránke upozorňuje...

Vašek z Luneticu zrazil chodca: Šokujúce detaily z tragickej nehody!

14. mája bol člen českej kapely Lunetic účastníkom tragickej...

Nepríjemný šok pre Pročka: Reklamné pútače mu posprejovali nápisom…!

Bývalý zabávač bol odjakživa zvyknutý na tvrdú kritiku zo...

Vláda konečne schválila balík pomoci: Túto sumu dostanú rodiny!

Balík pomoci pre rodiny vyvolal v posledných dňoch ostré...