V posledných dňoch to nebolo prvý a zrejme ani poslednýkrát, čo zabíjal alkohol za volantom. Tragédia na Zochovej naďalej rezonuje spoločnosťou, nehovoriac o ďalšej nehode v Čadci, ktorá mala radostnejší koniec, no vodič bol taktiež opitý. Desivé chvíle na diaľnici nedávno zažila aj známa tanečníčka, ktorá je vďačná, že je stále nažive.

Monika Sakmanová sa dostala do povedomia vďaka dievčenskej tanečnej skupine Ladylicious, no diváci ju môžu poznať aj zo známych markizáckych relácií. Dlhé roky je totiž stabilnou súčasťou šou Tvoja tvár znie povedome i relácie Chart Show.

Pôvabná brunetka pred pár hodinami zažila na diaľnici incident, ktorý ju mimoriadne vydesil. Dôvodom bol nezodpovedný šofér, ktorý išiel obrovskou rýchlosťou. ,,Dnes som skoro prišla o život na diaľnici, lebo nejaký, s prepáčením idiot, si to tunoval 170 km/hod. a nepozerá na značky, že opravujú cestu a je tam 60-ka,“ napísala na sociálnej sieti nahnevaná tanečníčka.

Partnerka rapera Rakbyho mala veľké šťastie, že v poslednej chvíli zabočila. Vodič tak mal zaflekovať na poslednú chvíľu, pričom by nabral práve jej auto, ak by nezmenila trasu. Podľa jej slov mal následne znova ,,vyturovať“ auto na najvyššie otáčky. ,,Pekne vás prosím, diaľnica nie je rally! Myslíte aj na ľudí, ktorí naozaj chcú prísť domov a je im jedno, o akej hodine! Spamätajte sa! A majte zľutovanie,“ odkázala Monika všetkým, ktorí sú za volantom viac ako neohľaduplní.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/monysakman  |  Foto: IG/monysakman,tvojatvarzniepovedome