Politická diskusná relácia televízie JOJ Na hrane býva občas poriadne ostrá. Moderátorka Jana Krescanko Dibáková vie o tom svoje, keďže pred kamerami víta pravidelne známe politické tváre. Ako ale priznala, nie vždy sa správajú priateľsky, a dokonca už musela kvôli ochrane svojej rodiny volať políciu.

Moderátorka obľúbenej politickej relácie Na hrane víta každý štvrtok večer známe politické tváre, s ktorými diskutuje na aktuálne témy Slovenska. Jana Krescanko Dibáková (39) nedávno vyzradila, ako sa politici správajú po vypnutí kamier. Najnovšie pre Plusku priznala i to, že v jednom období musela volať na políciu po potýčke so známym Slovákom.

Po vražde novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice bola situácia v našej krajine poriadne napätá a mnohí novinári priznali, že zažili viaceré nepríjemné situácie. Moderátorka sa v roku 2019 dostala do sporu s Martinom Daňom, ktorý ju mal vo svojich videách vulgárne osočovať. O krátku dobu začali pribúdať vyhrážky a zastrašujúce odkazy: „Páchateľ si ma vraj nájde, počká na situáciu, keď budem sama. Úprimne, ako mama dvoch malých detí som si povedala – s týmto musím ísť na políciu,“ priznala.

Dibákovej napokon televízia spolu s políciou zabezpečili ochranu. „Úprimne som sa bála o deti a o to, ako budú vnímať, ak nám niekto napríklad poškodí bránu alebo vybije okno. Na riziká dokonca bola upozornená aj triedna učiteľka môjho syna,“ zdôverila sa. Jojkárka prestala zverejňovať na sociálnej sieti fotky detí a podobný krok odporúča aj svojim kolegom z brandže.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj:  pluska.sk │ Foto: FB/Na hrane TV JOJ