Aby to bolo na obrazovkách pestré a zaujímavé, televízia JOJ sa snaží v relácii Bez servítky kombinovať ľudí, ktorí by k prijímačom pritiahli čo najviac divákov. Na nasledujúci týždeň sa Slováci poriadne tešia.

Posledná pätica súťažiacich nepatrila k tým, ktorá by v divákoch evokovala príjemé dojmy. Najdusnejšiu atmosféru vytvárala Hanka, tá večne niečo kritizovala a rýpala aj do toho, do čoho nemusela.

Ema sa priznala: Pre toto natáčanie Bez servítky takmer nezvládla

Najbližšie dni si kulinárska šou reputáciu určite vylepší. Podľa zverejnenej ukážky je totiž jasné, že si sily zase raz zmerajú profesionálni kuchári. Na záberoch sa ukázala televízna legenda Bez servítky Marek, ktorý sa bude snažiť ohúriť jedlom už po niekoľkýkrát, či Fero Sedlák. Ten svoje gastro umenie predviedol na obrazovkách pred Vianocami, kedy výhra skončila práve v jeho rukách.

,,Teším sa, konečne budú super jedlá a bez hádok,” napísala na Facebook Marta. ,,Super partia, konečne bude sa na čo pozerať, držím vám palce, chlapci, ste dobrí všetci,” odkázala súťažiacim Valéria. ,,Konečne ďalšie normálne časti,” svoj názor pridal aj Igor, pričom krátka upútavka žne samé pozitívne reakcie.

Zdroj/Foto: Facebook/Bez servítky – TV JOJ