Šou Bez servítky je samé prekvapenie a inak tomu nie je ani tento týždeň. V kulinárskej relácii sa objavila bývalá milenka podnikateľa Borisa Kollára Ema Ferusová, ktorá priznala, že natáčanie bolo pre ňu veľmi náročné.

Influencerka Ema Ferusová sa dostala do širšieho povedomia najmä pred parlamentnými voľbami, kedy vypúšťala do sveta vážne obvinenia voči bývalému predsedovi parlamentu. Boris Kollár ju mal totiž okrem iného dvakrát poslať na potrat.

Exfarmár a Ferusová si ostro naložili, Rytmus všetko natočil!

Mladej slečne odvaha rozhodne nechýba, čoho dôkazom sú nielen videá, v ktorých svojho známeho ex spomína, ale aj jej príspevky na sociálnych sieťach, kde sa neváha ukazovať v odvážnych pózach. Natáčanie Bez servítky by preto pre Emu malo byť malinou, no predsa to tak nebolo.

,,Týždeň, ktorý mi chýba, aj keď musím povedať, ľahké to nebolo. Keď sme to točili, som myslela, že to nezvládnem (v strede týždňa som sa dozvedela niečo veľmi citlivé a traumatizujúce na celý život, ale dala som to), MY VŠETCI SME TO DALI,” napísala tohtotýždňová súťažiaca k záberom so svojimi súpermi. S nimi, zdá sa, vytvoriila celkom fajn partiu.

Zdroj/Foto: Instagram/pimpawrld