Po kratšej pauze sa kulinárska šou Bez servítky vrátila na obrazovky TV JOJ vo veľkom štýle. Tento týždeň si sily zmerajú profesionálni kuchári a už pondelok ukázal, že pôjde o skutočnú kvalitu.

Ako prvý predviedol v Bez servítky svoje zručnosti 25-ročný Filip Urbanič. Najmladší člen partie všetkým vytrel zrak. Kuchár, ktorý žil dlhé roky v Dánsku, ponúkol súperom i divákom vysoký gastronomický zážitok.

bez servítky

Súčasťou 5-člennej skupiny je i známejší profi kuchár Daniel Hrivňák, ktorý sa pravidelne objavuje napríklad v relácii Teleráno. A práve on mal voči svojmu súperovi nejednu výčitku. Neraz z jeho úst padlo, že má Filip vysoké ego, či to, že by jeho menu bežní Slováci neocenili.

Na sociálnych sieťach si ale ľudia Urbaniča zastali a zanechali nespočetné množstvo pozitívnych reakcií. Objavil sa medzi nimi dokonca aj komentár moderátora a komentátora šou Milana Zimnýkovala.

,,Filip! Bravó! Skvelý výkon v kuchyni, ľudsky top! 🔥🔥🔥” odkázal majstrovi Junior. ,,Ten chalan, čo dnes varil, je skvelý, skromný a nenormálne šikovný,” znie ďalšia z radu lichôtok na Filipovu adresu. Naopak, Daniel si svojou prezentáciou divákov až tak nezískal. Práve jeho v komentároch označujú za muža s vysokým egom. ,,Dano okolo skromnosti ani nechodil…. Jeho veľmi prevyšuje ego,” napísala istá dáma, tvrdiac, že o ňom vie svoje. Iná sa ho ale zastala s tým, že vraj ide o scenár.

,,To nie je scenár, on taký je 😉 zabudol vôl, že teľaťom bol… To je fakt, žiadny scenár,” oponovala jej ďalšia. Nuž, uvidíme, čo nás tento týždeň ešte čaká a neminie.

Zdroj/Foto: TV JOJ, Instagram/tvjoj