Potom, ako Dominik Porubský vyslovil za stolom meno druhého duelanta, sa diváci Farmy poriadne rozzúrili. Mladíkovi posielajú drsný odkaz a nazývajú ho zbabelcom. 

Dominik sa už dlhšiu dobu zastrájal na odvážny krok. V pláne mal vyzvať do duelu Petra Harezníka a rozbiť tak silný farmársky trojlístok. Nevedno, čo napokon stále za zmenou jeho rozhodnutia, no pri stole aj pred obrazovkami ostali všetci poriadne prekvapení potom, ako vyslovil meno Ibiho Maigu so slovami, že na ňom už vidí únavu.

Peter sa tak duelu vyhne a diváci sú z tohoto nečakaného kroku doslova rozzúrení: “Dominik sa zosral skôr, ako začal duel. Si zobral Maigu len preto, že aj keby Ibi vyhrá, tak odstúpi a prenechá mu miesto… škoda, myslel som, že aspoň Dominik nie je sraľo,” myslí si jeden. K nemu sa pridávajú aj ďalší: “Kto by to bol čakal. Zase len silné reči a nič z toho 🙂 .. Hlavne, že chce vyhodiť zlých ľudí. To sú už fakt všetci takí posratí, že nikto si nezoberie nikoho z tej 3jky?” Rozčuľuje sa aj diváčka: “Tak to si ma sklamal kamarát!!!! Viem, že je to hra, ale vodu kážeš víno piješ! Úbohosť a tak som ti držala palce mysliac si, že si zoberieš Peťa.

Ktovie, či sa Dominik napokon Petra naozaj zľakol, alebo skôr očakáva, že unavený Ibi mu v prípade prehry daruje svoj život a sám odstúpi. V hre však môže byť aj taktika. Ak by sa totiž postavil proti Petrovi, ten by po vypadnutí zvolil za farmárku týždňa Táňu. Ak však vypadne Ibi, pravdepodobne sa stane farmárkou týždňa Renáta a tá si za sluhov zvolí práve farmárov z trojlístka. Ako to napokon bude, sa dozviete už o pár hodín po dueli. Dominik navyše uzavrel s Milanom tajnú dohodu, ktorá by mu mala zabezpečiť pekný balík peňazí.

Dominik sa zastrájal, že si do duelu vezme Petra
Napokon ale všetkých prekvapil
Do duel pôjde napokon s Dominikom Ibi

Zdroj | Foto: Facebook, YouTube