Ruža pre nevestu má za sebou druhú epizódu a rovnako tak aj druhý ceremoniál, pri ktorom od Radka Urbanyaka nedostali červenú ružu ďalšie dve dievčatá. Nemala však jedna z nich ostať v reality šou predsa len dlhšie? Diváci si myslia, že rozhodne áno!

Pri Timei Radko Urbanyak situáciu príliš nenaťahoval a vyzval ju k sebe ako prvú. Dievčatá však šokoval informáciou, že krásnu ryšavku neposiela domov ako súťažiacu, ale tajnú špiónku, ktorá mala za úlohu pomáhať mu. Bez ružičky napokon ostala aj mamička Veronika.

Tomáš Tarr otvorene o Radkových nevestách: Tieto tri sú TOP!

To, že ženích odhalí psychologičku už v druhej epizóde, diváci vôbec nečakali. Predpokladali, že bude jeho poradným orgánom oveľa dlhšie. ,,Mohli ju ešte nechať, dosť skoro odišla…,” skonštatovala na Instagrame Vanes. ,,Presne, mohli ju nechať aj do polovice,” súhlasila s jej slovami iná slečna. ,,Tajná agentka odišla veľmi skoro, rozhodne mala zostať aspoň na päť epizód a ceremoniálov Ruží…,” myslí si i Robo.

,,Ako ona môže vedieť, že ktoré ženy sú také a makové, keď ich poznala dva dni. Mala zostať dlhšie,” vyjadrila rovnaký názor aj Adéla. Nuž, ďalšie rozhodnutia už budú čisto iba na Radkovi.

Zdroj/Foto: Instagram/tvmarkizaofficial