Nie je to tak dávno, čo mali diváci možnosť sledovať druhú sériu reality šou Love Island. Okrem iných vo vile bojovala nielen o finančnú výhru, ale predovšetkým o lásku aj krásna Češka Natálie Kočendová, ktorá je víťazkou súťaže krásy Top Model of the World!

Do druhého ročníka reality šou Love Island sa okrem iných prihlásila aj 2. vicemiss Českej republiky pre rok 2020, krásna blondínka Natálie Kočendová. Modelka, ktorá ešte nedávno tvorila pár s Lukášom Vlačuhom, známym ako Laky Royal, dokonca čakala dieťatko. O to však, žiaľ, v šiestom mesiaci tehotenstva prišla, pričom po rozchode odcestovala do známej relácie.

Tu podľahla čaru futbalistu Davida, ktorý tesne pred Vianocami podstúpil plastickú operáciu nosa. Pre razantnú zmenu sa však neodhodlal len samotný športovec, ale aj jeho pôvabná partnerka. Natálie sa totiž zverila do rúk profesionála a jej plavé vlasy sa stali na najbližšie obdobie minulosťou.

Na sociálnej sieti sa totiž ukázala s výrazne tmavším odtieňom, v čom ju však nepodporili mnohé fanúšičky. K podobnej zmene sa pritom len pred pár mesiacmi odhodlala aj Laura Chrebetová, víťazka prvej série Love Islandu, ktorá zdôraznila, že neustále odfarbovanie jej ničilo vlasy, a tak sa rozhodla pre prirodzenú farbu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/natalie_kocendova