V reality šou Love Island sa divákom predstavilo viacero výrazných súťažiacich, ktorí si mienili pred televíznymi kamerami nájsť lásku. Medzi tými, čo svoj vzťah z vily na Kanárskych ostrovoch udržiavajú aj po vypnutí kamier, sú David Vitásek a 2. vicemiss Českej republiky 2020 Natálie Kočendová.

Lásku sa dá nájsť dnes už kdekoľvek, pričom súťažiaci reality šou Love Island sa presvedčili, že to ide aj pred televíznymi kamerami. Kým Zbyňek a Sabina sa len pred pár dňami rozišli pre údajný flirt mladej krásky, Natália je neustále po boku svojho partnera Davida. A to aj v čase, kedy je bezprostredne po operácii! Ako totiž mladík priznal na sociálnej sieti Instagram, tesne pred Vianocami podstúpil plastickú operáciu nosa.

“Idem na operáciu s nosom. Mám stresy, dosť sa toho bojím, nikdy som nebol úplne uspaný a popravde neviem, čo mám povedať. Myslím, že bude asi najlepšie, keď sa vám ozvem potom,” prihovoril sa David fanúšikom tesne pred zákrokom. Zároveň priznal, že sa teší, no taktiež má strach. Po operácii sa už prihlásil všetkým zvedavcom nielen s prelepenou tvárou, ale aj Natáliou po svojom boku.

Davida tesne po operácii môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: IG/David_Vitasek, loveislandcs