Do slovenských kín má už vo februári zamieriť novinka, v ktorej sa objavia poriadne zvučné mená nášho šoubiznisu. Okrem hereckých hviezd môžu diváci na plátne zahliadnuť rapera Patrika Rytmusa Vrbovského, Majka Spirita, Brančiho Kováča či influencera Goga. 

Ako avizuje na sociálnej sieti oficiálna stránka, vo februári zamieri do našich kín nový slovenský film s názvom Invalid. Pod režisérskou taktovkou Jonáša Karáseka sa pred divákmi odohrá príbeh nahnevaného invalida (Gregor Hološka), ktorý je odhodlaný „zahlušiť všetko, čo mu príde do cesty“.

V čiernej komédii o pomste si zahrajú známe herecké tváre, ako Helena Krajčiová, Oľga Belešová, Ivo Gogál, Daniel Fischer či Sáva Popovič. Okrem nich však prekvapia účinkovaním aj slovenskí raperi Patrik Rytmus Vrbovský, Majk Spirit alebo Branči Kováč- VEC.

Okrem toho sa môžete tešiť aj na YouTubera a influencera Goga. Už z upútaviek je zrejmé, že vo filme nebude núdza ani o akčnosť a napínavé scénky. Zaujímavosťou je tiež fakt, že scenár k snímke napísal brat Majka Spirita, Tomáš Dušička. V staršom klipe rapera Kaliho sa zas objavila blondínka Mária, ktorú pred pár dňami zadržala polícia, pričom na Slovensku je na ňu vydaný zatykač.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: FB/Film Invalid