Šou Ruža pre nevestu už doslova klope na dvere, a tak TV Markíza začala postupne divákom predstavovať krásky uchádzajúce sa o srdce ich potenciálneho ženícha. Aj tento rok zablúdila medzi dievčatá známa exfarmárka. O koho ide?

Minulý rok sa vo vile v Turecku objavila Beáta Rusnáková, ktorá si vyskúšala pobyt vo Farme 12. A hoci skončila “na ocot”, ako jedinej sa jej podarilo prebojovať aj do ďalšej série. Tentokrát ale fanúšikom ukazuje pikošky zo Srí Lanka, kde sa Ruža pre nevestu natáča.

Finalistky Ruže pre nevestu sú už známe: Samé inteligentné kočky!

Atraktívna exfarmárka nebude chýbať ani v boji o srdce Radka Urbanyaka. Na výhru si totiž brúsi zúbky Daniela Nikoleta Kortišová, ktorá si ale po novom hovorí Dolli. Účinkovala vo Farme 6, no viac pozornosti sa jej doprialo až po vypadnutí, keď absolvovala neprehliadnuteľné vylepšenia. V súčasnosti má v prsiach okolo 860 ml. silikónu.

exfarmárka „Pery som mala spravené už na Farme. Neskôr som si dala zväčšiť prsia, a to konkrétne dvakrát. Okrem toho nemám na sebe nič iné vylepšené – ak nerátam botox. Najdrahšie boli rozhodne prsia, ktoré som si druhýkrát dala spraviť u svetovo známeho plastického chirurga doktora Maxima Ivanchuka – druhá operácia pŕs ma tak vyšla 12 tisíc eur,“ šokovala v rozhovore pre Markiza.sk blondínka, ktorá miluje extravaganciu a pocit, keď sa na ňu ľudia pozerajú.

Dolli je už dokonca mamou, a to 5-ročného synčeka Matthewa. Či sa Radko stane jeho nevlastným otcom, zistíme už behom nasledujúcich týždňov.

Zdroj/Foto: Markiza.sk, Instagram/nicoleta_dolli_kortis