Nedeľný prime time na Markíze patril už štandardne speváckej šou Česko Slovensko hľadá Superstar, kde sa okrem celkom nových spevákov predstavilo i zopár známych tvárí. A ako sa zdá, nováčikmi neboli ani pre samotných porotcov.

Uplynulú nedeľu odvysielala televízia Markíza 7. epizódu castingových kôl šou Superstar, kde sa okrem iných objavil i brat bývalého finalistu Jana Bendiga. Mladý spevák, ktorý svojmu súrodencovi doslova akoby z oka vypadol, predstúpil pred porotu so skladbou I Believe I Can Fly od R. Kellyho.

Trápna protekcia v Superstar?! Súťažiaci naspieval hit s porotkyňou!

Kým Leoš Mareš vyjadril obavu, že prílišná podobnosť s bratom, ktorý je zároveň najlepším kamarátom a susedom porotkyne Moniky Bagárovej, môže mladému Marcelovi (21) skôr ublížiť ako pomôcť, napokon postúpil do ďalšieho kola.

Žiadnou neznámou pred kamerami taktiež nebola ani súťažiaca Dorota Tóthová, ktorá je jednou z tvárí obľúbeného seriálu Červené pásky. Ako však 21-ročná brunetka priznala, v minulosti krátko spolupracovala s Mariánom Čekovským, ktorý ju požiadal, aby spolu s ďalšími umelcami z východu naspievala košickú hymnu. Aj keď sa porote úplne nepozdával jej výrazný “nosový” prejav, napokon predsa len s troma hlasmi postúpila do divadla.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: markiza | Foto: IG/tvmarkizaofficial, bendigjan