Spevácka súťaž The Voice už v ndeľu opäť predstaví nádejných spevákov, ktorí sa budú snažiť získať si pozornosť koučov. Medzi inými sa objaví aj brat známej speváčky, ktorá v tejto šou sama zahviezdila ako súťažiaca. Podarí sa uspieť aj jemu?

Súťaž The Voice Česko Slovensko už po pár týždňoch spoznala viaceré spevácke talenty. Jana Kirschner nedávno prezradila, akým spôsobom vyberajú spomedzi hudobníkov tých, ktorí napokon postúpia. Už v nedeľu sa pred kamery postavia ďalší nádejní speváci, ktorí sa budú usilovať získať si pozornosť koučov v červených kreslách. Medzi inými sa na pódiu objaví aj brat známej slovenskej speváčky a herečky Barbory Švidraňovej, Šimon (26).

Barbora sa pritom sama v roku 2012 tejto súťaže zúčastnila a svoj talent zverila do rúk kouča Pepa Vojteka, s ktorým to dotiahla až do semifinále. Speváčkin brat Šimon pritom nie je v hudbe žiadny nováčik a okrem vlastnej kapely sa pravidelne objavuje aj na koncertoch Barbory a jej Basie Frank Band.

Šimon má jasnú predstavu o tom, čo chce v súťaži The Voice získať: “Myslím si, že Voice mi môže priniesť skúsenosti. Kvôli nim som tu hlavne. Prvotný nápad sem prísť bol môj a sestra ma v tom len utvrdila,” prezradil. Doprovod mu v tento náročný deň robila jeho priateľka, ktorá ospravedlnila aj neúčasť Barbory kvôli mamičkovským povinnostiam. Podarí sa napokon rovnaký úspech aj Šimonovi Švidraňovi?

Uspieť v The Voice sa pokúsi aj Šimon Švidraň
Bude mať Šimon rovnaké šťastie?

Zdroj: markiza.skFoto: Instagram, TV Markíza | Video: YouTube