Festival Lovestream zožal minulý rok obrovský úspech aj vďaka svetovým menám, ktoré organizátori pritiahli na Slovensko. Po dlhých mesiacoch čakania už konečne vieme, kto na vajnorskom letisku vystúpi tento rok.

Prvý ročník sa o nezabudnuteľnú atmosféru v Bratislave postarali svetové hudobné esá, ako speváčka Dua Lipa, DJ Lost Frequencies či rocková smŕšť Red Hot Chili Peppers. Vlani sa festival Lovestream presunul z Národného futbalového štadióna – Tehelné Pole na Letisko Vajnory, kde nabral naozaj tú pravú festivalovú atmosféru.

Prekvapenie! Na Slovensku vystúpia AC/DC: Toto sú podrobnosti!

Minuloročnými headlinermi, ktorí do hlavného mesta pritiahli tisíce ľudí nielen zo Slovenska, boli Jason Derulo, The Killerss, Martin Garrix, Hardwell, Michael Patrick Kelly, Álvaro Soler a v neposlednom rade Imagine Dragons.

To, že bude Lovestream pokračovať aj tento rok, bolo jasné hneď po ukončení nadupaného druhého ročníka, kedy organizátori spustili predpredaj vstupeniek. Fanúšikovia však už posledné mesiace začali vo veľkom pochybovať, či sa Lovestream uskutoční, keďže doposiaľ nebol známy žiadny interpret. Organizátori však napriek tomu stále sľubovali, že sa všetci nadšenci dobrej hudby môžu od 16 – 18. augusta 2024 tešiť veľké hudobné mená. A svoje slovo dodržali, aj keď headlinerov si ešte stále nechávajú pre seba.

Kto vystúpi na 3. ročníku Lovestream festivalu?

V piatkovej Rannej šou Fun rádia konečne nastala chvíľa, na ktorú všetci čakali. Erika Barkolová, hovorkyňa Lovestream festivalu, v živom vysielaní ohlásila prvé mená účinkujúcich, a too sú DJ Tujamo, Rosa Linn, Joker Out, Denis, Lloyd, Tom Walker, Ray Dalton, Dimitri Vegas & Like Mike či Rita Ora.