Daniela Nikoleta Kortišová je už z boja o ženícha Radka Urbanyaka von a opäť si užíva svoj luxus, ktorý na ňu čakal doma. Odkiaľ však Dolli všetky tie drahé veci má, keď je nezamestnaná?

Dolli sa už vo svojom medailóniku šou Ruža pre nevestu odprezentovala ako žena, ktorá miluje luxus. Na kameru sa pochválila aj niekoľkými kúskami kabeliek tých najdrahších značiek. Na rovinu tiež priznala lásku k Dubaju, o ktorom je známe, že je synonymom života na vysokej nohe.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Samozrejme, všetkých zaujíma, odkiaľ na to blondínka berie, keďže je dlhodobo nezamestnaná. Viacerí sa domnievajú, že by mohla robiť spoločníčku, o čom sa vo svojom videu zmienil aj kontroverzný spevák Tomy Kotty.

Tomy Kotty naložil Dolli z Ruže ako nikto: Prostitútka z Dubaja!

Dolli v rozhovore pre Refresher prezradila, že sa o jej život ako v bavlnke, ktorý si užívala v Dubaji, staral expartner.

,,Mala som tam priateľa. Bol z Austrálie a v Dubaji mal prácu, čiže tam býval, a ja som tam za ním chodila. Trávila som tam veľa času, no vždy, podotýkam vždy, keď som bola v Dubaji, som tam bola s ním. Nikdy sa nestalo, že by som tam bola cestovala sama alebo že by som tam bola bývala sama. Môžem pokojne zverejniť aj fotky s ním, ale chcem zachovať jeho anonymitu,” objasnila prsnatá kráska z Považskej Bystrice.

„Mal radosť z toho, keď mi mohol kupovať drahé kabelky a starať sa o mňa,“ uviedla Dolli, ktorá si pri spomínanom mužovi neplatila takmer za nič. Priznala, že kabelku Hermès za 30-tisíc by si sama určite nezadovážila. Avšak odvtedy, ako sa rozišli, v Dubaji nebola.

Dolli z Ruže súťažila aj vo Farme! Spomínate si, ako vyzerala?

Zdroj: Refresher | Foto: Instagram/nicoleta_dolli_kortis