Slovensko už niekoľko dní rieši incident zo šou Ruža pre nevestu, ktorý vyvrcholil Dolliným odchodom z ceremoniálu. Po odvysielaní dramatickej epizódy sa blondínka k svojmu výbuchu vyjadrila.

Všetko sa začalo stoličkovým tancom, ktorý skončil dosť drsne. Do finále sa prebojovali Pocahontas a Lara. Tá svojej súperke zozadu potiahla stoličku v momente, keď si na ňu išla sadnúť, čím síce vyhrala, no podľa mnohých neprávom.

Najmladšia účastníčka svojím gestom nahnevala hlavne Dolli. Blondínka sa rozhodla, že sa nezúčastní ani spoločného programu pre Radka, ktorý mala pod palcom práve víťazka Lara. Situácia sa vyostrila natoľko, že prsnatá kráska vybuchla a opustila záverečný ceremoniál. Z jej správanie ostali všetci v šoku vrátane ženícha. Prečo sa Dolli takto zachovala?

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

„Všetko vo mne vyvrcholilo. Lare stúpla sláva do hlavy a správala sa ako pätnásťročné dieťa a nie ako dvadsaťročná baba. Mohla svoju výhru poňať inak a nerozkazovať mi. To bolo vyvrcholenie, lebo ja sa v osobnom živote nebavím s takýmito ľuďmi,“ uviedla pre web Markiza.sk prostoreká rodáčka z Považskej Bystrice.

Bol škandál s Dolli zinscenovaný? Toto sa dialo v zákulisí!

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Voyo