Kým Slovákov svojim zjavom odrovnáva popová diva Dara Rolins, v Českej republike sa nielen páni nedokážu vynadívať na krivky jej rovesníčky Simony Krainovej. Tá len pred pár dňami rozdelila fanúšikov na dva tábory potom, čo zverejnila poriadne pikantný záber!

Česká modelka Simona Krainová vo februári oslávila päťdesiate narodeniny, pričom svojim výzorom môže konkurovať aj zásadne mladším ročníkom. „Pár priateľov stačí mať. Ďakujem vám všetkým za krásne prianie a sľubujem, že ani tento vzácny polčas nič nezmení a ja sa budem ďalej snažiť vás inšpirovať, motivovať, rozosmievať a niektoré aj sr*ť, pretože ma to baví čím ďalej viac,“ napísala tesne po dovŕšení životného jubilea.

Príťažlivá brunetka, ktorá sa v deväťdesiatych rokoch zapísala do zoznamu najkrajších žien sveta, dokáže stále poriadne poštekliť zmysly svojich fanúšikov. Krásna blondínka už dlhé roky neváha šokovať verejnosť, pričom najnovšie provokovala z Dominikánskej republiky. Z fotenia s Lukášom Dvořákom zverejnila zábery, na ktorých je celkom nahá, a kým jedna skupina priaznivcov jej odvahe a výzoru tlieska, druhá ostáva pohoršená. Musíte však uznať, že dvojnásobná mamička vyzerá aj po päťdesiatke doslova hriešne!

Spomínané zábery môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<< 

Zdroj: IG/simonakrainova, lukasdvorak