Dominika Cibulková (31) je športovkyňa, ktorá sa azda najčastejšie objavuje v slovenských médiách. Zaiste tomu nahráva aj fakt, že im rada dopraje náhľad do svojho šatníka plného dizajnových kúskov a limitovaných kolekcií najluxusnejších značiek z celého sveta. Netají sa tým, že si najprestížnejšie úlovky protekčne nakúpila podpultovo, pričom jej meno a peňaženka hovoria jednoznačným a medzinárodným jazykom.

Keď 14. júna Dominika Cibulková porodila prvého synčeka Jakuba, chlapček ani len netušil, do akej celebritnej rodiny sa dostal. I keď materské mlieko zanecháva rovnaké fľaky na pyžamku, či už ide o oblečenie od Dolce & Gabanna alebo z bežného obchodného reťazca, novopečení rodičia si neodpustia dopriať mu poriadne extravagantnosti.

To sa potvrdilo aj na Jakubkovej veľkolepej ceremónií sviatosti krstu počas uplynulého víkendu, ktorá sa konala v bratislavskom podniku na nábreží Dunaja. Dominika zariadila priestor, výzdobou pripomínajúci dokonalú svadbu, ktorá by finančne zruinovala každý priemerný slovenský pár. Veľkolepé priestory kostola aj čarovné prostredie hostiny boli podľa fotografii vyšperkované do posledného detailu. A keď uvážime, že len samotný pôrod ju vyšiel na viac ako 8 000 eur, nechceme si ani len predstaviť, koľko utratila za túto megalomanskú slávnosť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/domicibulkova, barborafranekova