Sú tomu necelé tri týždne, čo tenistka Dominika Cibulková (31) porodila manželovi Michalovi Navarovi (35) rozkošného synčeka Jakuba. Rodinka si dnes vychutnáva prvé spoločné leto, pričom sympatická blondínka sa už fanúšikom čiastočne ukázala v plavkách!

14. júna sa navždy zmenil život Dominiky Cibulkovej i jej dlhoročného partnera Michala, keď sa ich rodina rozrástla o najmladšieho člena. Syn Jakub prišiel na svet v rakúskej súkromnej pôrodnici, kde si bývalá tenistka dopriala patričný komfort. “Náš svet už nebude nikdy rovnaký. 14.06.2020 sme privítali nášho nádherného syna Jakuba Navaru,” napísala vtedy športovkyňa.

Hrdí rodičia si dieťatko odniesli domov už po pár dňoch a dnes si užívajú prvé spoločné týždne v luxusnom domčeku na Záhorí. Kým Dominika fanúšikov opakovane prekvapila tesne pred pôrodom odvážnymi tehotenskými fotografiami, zahaľovať sa nemieni ani pár týždňov po pôrode.

V mimoriadne horúcich letných dňoch si čerstvá mamička obliekla ružové plavky a spolu s bábätkom si užívali ničím nerušený deň na slnku. Kým Dominika ukázala dokonale opálené nohy, v pozadí v košíku odpočíval Jakubko, ktorý je už pár dní po narodení nádherným chlapčekom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/domicibulkova