Dominika Cibulková patrí medzi naše najlepšie tenistky a jej program je poriadne nabitý. Najväčšou oporou je pre ňu jej manažér a zároveň aj manžel, Michal Navarra. Sú spolu 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Ako sa to odzrkadľuje na ich spoločnom vzťahu prezradila samotná blondínka.

V prípade ak vidíte Dominiku na tenisovom kurte alebo v televízií, verte, že niekde v zákulisí sa vždy nachádza jej milovaná polovička. Manželia majú na prvý pohľad harmonický vzťah, no úspešná tenistka priznala, že aj u nich to niekedy poriadne buble.

Nielen, že je dvojica spolu v práci ale aj v súkromí, a tak sa musia zmieriť aj s dňami keď nesršia iba dobrou náladou. Cibulková však prezradila, že pri hádke je práve Michal ten pokojnejší a nechá ju “vychladnúť.“

No stačí jedna poznámka od Navarru a oheň je na streche. ,,Som veľký gurmán a keď ideme do reštaurácie, najradšej by som ochutnala všetko a môj muž mi povie – pozor na váhu láska. Vtedy sa viem vytočiť,“ priznala tenistka pre plusku.sk, pričom si uvedomuje, že má možno aj pravdu.

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: Instagram