29-ročná tenistka Dominika Cibulková rozvírila hladiny internetu, keď na sociálnej sieti Instagram zverejnila snímku svojho najnovšieho úlovku. Po grandslamovom turnaji US Open, kde sa prebojovala až do osemfinále, si totiž dopriala originálny kožuch, čo však nie je po vôli jej fanúšikom a ochranárom zvierat.

Hviezda tenisových kurtov zo Slovenska rozprúdila krv v žilách mnohým Slovákom, keď na sociálnej sieti zdieľala snímky jej novej vychytávky. Blondínka si totiž dopriala kožuch na mieru za astronomických 40 000 € od značky Fendi, ktorý je šitý z noriek. Pre tento krok však nemali pochopenie jej fanúšikovia ani ochranári zvierat, ktorí tvrdia, že Dominika zlyhala ako človek. K tomuto názoru sa postavili mnohí diskutujúci prezentujúc tie najdrsnejšie názory na adresu mladej športovkyne.

Kontroverzné komentáre ľudí na kožuch Dominiky si môžete prečítať >>>TU<<<

K celej kauze sa teraz vyjadrila i samotná blondínka, ktorá si údajne absolútne neuvedomila, že by jej hriešne drahý kúsok mohol niekomu prekážať. „Nemám čas riešiť tieto veci, čo sa komu páči a čo nie. Nenapadlo mi to vtedy ani náhodou, že ochrancovia zvierat budú mať niečo proti. Myslím si, že mám právo voľby, páčil sa mi, tak som si ho zaobstarala. Paradoxne mám kamarátku z oboru ochrancov zvierat a ani tá to takto nevnímala. Nemám rada, keď mi niekto diktuje, čo mám robiť a čo nemám,“ povedala pre portál sportky24.sk.

Zdroj: Sportky24.sk | Foto: Instagtram/DomiCibulkova