Bývalá profesionálna športovkyňa Dominika Cibulková (31) zavesila kariéru svetovej tenistky definitívne na klinec, pričom sa momentálne chystá na najdôležitejší “turnaj” svojho života. Krásna blondínka sa totiž už o pár dní stane mamičkou!

Je tomu len zopár týždňov, čo Dominika Cibulková provokovala svojich fanúšikov novými snímkami, na ktorých odhaluje viac ako zakrýva. Bývalá tenistka sa nechala vo vysokom štádiu tehotenstva nafotiť v priesvitných sieťkovaných šatách, pričom intímne partie jej zakrývalo sako a nohavičky. O čosi odvážnejšia bola len pár dní na to, keď zverejnila fotografiu, kde je zaodetá len do dlhej tmavej sukne.

Kráska, ktorá synčeka Jakubka porodí kvôli manželovi Michalovi v Rakúsku, však prekvapila fanúšikov aj pár dní pre pôrodom. Dominika sa tentokrát zverila do rúk Lukáša Kimličku, ktorý jej vytvoril ďalšie kontroverzné zábery. Tie rozdelili Slovákov na dva tábory, a kým niektorí budúcu mamičku za snímky obdivujú, iní neskrývajú pohoršenie.

Stále sa potrebuje predvádzať? A to som ju stretla pred týždňom ako venčí svojich hafanov, bez rúška….. Dunajská ulica… Že ju neusmerní aspoň jej matka, veď ona nie je modelka…… Ani zďaleka. Hanbím sa za ňu… Je jej škoda, že si ju ľudia budú pamätať ako trápnu modelku… a nie ako skvelú tenistku,” napísala istá Majka. Aj keď majú zábery aj množstvo pozitívnych pochvál, Slováci Dominiku skutočne nešetrili.

Nehnevajte sa, ale môj názor je, že fotka je veľmi nevkusná, nevyzerá tam dobre,” napísal ďalší, pričom mnohé negatívne komentáre sa akoby zázrakom preriedili. A niet sa čo čudovať, Dominika už v minulosti zakázala možnosť komentovať iné extravagantné fotografie s bruškom.

Nové snímky Dominiky môžete vidieť >>>TU<<<, a taktiež >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: IG/grade_magazine, domicibulkova