Zdá sa, že Dominika Gottová je po smrti otca ešte viac stratená ako kedykoľvek predtým. Vrátila sa späť do Česka, aby mohla byť s rodinou, no kedysi blízke vzťahy poriadne rozvracia. Na srdci má totiž množstvo výčitiek a najnovšie je nahnevaná aj na zosnulého Karla Gotta (†80).

Dominika naposledy videla legendárneho speváka v auguste 2019, kedy spoločne so sestrou Luciou zablahoželali otcovi k narodeninám. V tom čase prišla do pražskej Bertramky spoločne s fínskym manželom Timom Tolkkim, s ktorým sa napokon rozviedla. Z rodinného stretnutia vzniklo aj niekoľko záberov, ktorými sa Karel pochválil na sociálnej sieti.

Za úsmevom českého speváka sa však skrývalo veľké trápenie, keďže už vtedy bojoval so zákernou leukémiou. Práve na tomto stretnutí sa o nevyliečiteľnej diagnóze mala dozvedieť Lucia, no Gottovci túto informáciu pred Dominikou zatajili.

Najstaršia dcéra ,,Božského Káju“ sa o blížiacej sa smrti svojho otca dozvedela až pár týždňov pred jeho skonom. ,,Ivana mi to povedala ako poslednej. Tvrdila mi, že mi to s otcom povedať nechceli, aby som o tom nikde nehovorila. Ale ja by som to, preboha, nikde nepovedala,“ nahnevane povedala pre blesk.cz. Známa blondínka však každým dňom dokazuje, že u nej nie je žiadne tajomstvo v bezpečí.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: blesk.cz  |  Foto: YT, FB/Karel Gott