Po smrti legendárneho Karla Gotta začalo byť v rodine zosnulého speváka poriadne dusno. Aj napriek tomu, že chcel ešte počas života všetky nezhody zažehnať, predovšetkým zo strany jeho najstaršej dcéry Dominiky vyplávali na povrch mnohé nezhody a hnev.

V deň nedožitých narodenín Karla Gotta (†80) sa na verejnosť dostala informácia o rozvode Lucie Kovaříkovej, ktorá je druhou najstaršou zo štyroch spevákových dcér. 33-ročná blondínka je momentálne v rozvodom konaní, pričom s manželom Jánom majú dvoch synov, Vojtěcha a Jána.

Dvojnásobná mamička však musí momentálne čeliť nielen rozpadu rodiny, ale aj neustálym výmyslom svojej sestry Dominiky. Tá sa totiž najnovšie vyjadrila, že jej manželstvo stroskotalo kvôli Ivane Gottovej, ktorá výrazne ovplyvňuje Luciu. Zároveň upozornila, že je neustále v kontakte so svojou rodinou.

Nad týmito vyjadreniami však Kovaříková iba neveriacky krúti hlavou. Podľa jej slov nezareagovala na prianie k Vianociam ani na gratuláciu k narodeninám a následne si zmenila číslo. ,,Nové číslo mi na seba nedala. Nemám sa s ňou ako spojiť. Hovorí klamstvá. Vôbec sa mi neozvala. Tvrdí, že som pod vplyvom Ivanky. Nikto z nás ostatných si to nemyslí. Ona nemá s našim rozvodom nič spoločné,“ uviedla Lucie pre blesk.cz.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: blesk.cz  |  Foto: FB/Karel Gott, YT, IG/ivanagottova