Je tomu len zopár dní, čo Dominika Gottová dostala ponuku, ktorá sa rozhodne neodmieta. Príležitosť nového bývania jej sprostredkovala samotná Ivana, vdova po Karlovi Gottovi, ktorú nedávno pohnala priamo pred súd kvôli “neférovému” majetkovému vyrovnaniu v prípade dedičstva maestra.

Ivana Gottová bola nedávno kontaktovaná dámou, ktorá chcela pomôcť Dominike. ,,Jedna pani mi ponúka na prenájom garzónku v Prahe na prvé tri mesiace zdarma, platila by som až od štvrtého. V tejto chvíli som rozhodnutá ponuku využiť,“ uviedla najstaršia dcéra Karla Gotta pre blesk.cz pred pár dňami, pričom bola ponukou nadšená.

Prenájom blondínky u kamarátky Šárky jej totiž tento mesiac končí, takže malý byt v centre Prahy by jej prišiel viac ako vhod. Možnosť bývať v garsónke však už nie je aktuálna. ,,Pre pracovné vyťaženie som tej pani nestihla odpovedať, mrzí ma to. Som v jednom kole,“ povedala Dominika pre blesk.cz. Ťažko však uveriť, že si pri práci čašníčky nevedela nájsť pár minút na dôležitý telefonát.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: blesk.cz  |  Foto: Facebook/Karel Gott, YouTube