Najstaršia dcéra Karla Gotta v posledných rokoch rozhodne nemá svoj život pod kontrolou. Konflikty s manželom, problém s alkoholom, útoky sa Ivanu Gottovú či finančné ťažkosti boli zrejme iba začiatkom. Najnovšie sa pokúša o netradičnú hudobnú kariéru.

Dominika Gottová sa pred pár dňami vrátila z Fínska, pričom sa tentokrát naozaj mieni usadiť v Prahe, keďže v zahraničí žije zo sociálnych dávok. Nikomu však neprezradila, že jedným z dôvodov jej návratu bolo pokrstenie videoklipu k skladbe “Pro Tebe“, ktorá je venovaná milovanému otcovi. Pred novinármi sa objavila so zmeneným imidžom a širokým úsmevom na tvári.

48-ročná blondínka na pesničke spolupracovala s talianskym spevákom Gabrielom Grillottim, pričom si zvolila recitovanie. ,,Zostala som sama a súdia ma, som nemilovaná. Keď neviem kadiaľ kam, snažím sa byť ako ty. Vnútri som rovnaká ako ty, v mojom srdci je láska a vôľa žiť. Ale je ťažké rozhodovať sa sama. Oči okolo mňa neustále sledujú, nechcú chápať, že to nie si ty. Ich prísny pohľad ma zraňuje a ja nemám tvoju silu. Snažím sa všetko zvládnuť, ale som sama,” recituje do pomalej melódie.

Reakcie zo strany odborných kritikov na seba nenechali dlho čakať. Hudobní publicisti a rozhlasoví dramaturgovia Josef Vlček a Petr Burda neskrývali svoj názor. ,,Ako interpretka je ale nič moc. Človek má pocit, že to číta rovno z papiera. Skladba pripomína francúzske šansóny z 50. rokov. V populárnej hudbe neexistuje pojem gýč, ale pojem s*ačka. Áno, to platí aj o klipe,“ uviedol Vlček pre blesk.cz, pričom je presvedčený, že skladba patrí do hviezdnej roty. Burda zase nerozumie spolupráci s Grillottim, ktorý spieva po francúzsky, zatiaľ čo Gottová recituje po česky. ,,Otcom Dominiky bol Karel Gott, nie nejaký Alain Delon,“ dodal Burda.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: blesk.cz  |  Foto: FB/Hauer Jaroslav-Fotograf, Karel Gott, YT/Gabriel Gillotti  |  Video: YT/Gabriel Gillotti