Dominika Gottová pokrstila skladbu pre otca: Kritici ju zniesli pod zem!

Dátum:

Najstaršia dcéra Karla Gotta v posledných rokoch rozhodne nemá svoj život pod kontrolou. Konflikty s manželom, problém s alkoholom, útoky sa Ivanu Gottovú či finančné ťažkosti boli zrejme iba začiatkom. Najnovšie sa pokúša o netradičnú hudobnú kariéru.

Dominika Gottová sa pred pár dňami vrátila z Fínska, pričom sa tentokrát naozaj mieni usadiť v Prahe, keďže v zahraničí žije zo sociálnych dávok. Nikomu však neprezradila, že jedným z dôvodov jej návratu bolo pokrstenie videoklipu k skladbe “Pro Tebe“, ktorá je venovaná milovanému otcovi. Pred novinármi sa objavila so zmeneným imidžom a širokým úsmevom na tvári.

48-ročná blondínka na pesničke spolupracovala s talianskym spevákom Gabrielom Grillottim, pričom si zvolila recitovanie. ,,Zostala som sama a súdia ma, som nemilovaná. Keď neviem kadiaľ kam, snažím sa byť ako ty. Vnútri som rovnaká ako ty, v mojom srdci je láska a vôľa žiť. Ale je ťažké rozhodovať sa sama. Oči okolo mňa neustále sledujú, nechcú chápať, že to nie si ty. Ich prísny pohľad ma zraňuje a ja nemám tvoju silu. Snažím sa všetko zvládnuť, ale som sama,“ recituje do pomalej melódie.

Reakcie zo strany odborných kritikov na seba nenechali dlho čakať. Hudobní publicisti a rozhlasoví dramaturgovia Josef Vlček a Petr Burda neskrývali svoj názor. ,,Ako interpretka je ale nič moc. Človek má pocit, že to číta rovno z papiera. Skladba pripomína francúzske šansóny z 50. rokov. V populárnej hudbe neexistuje pojem gýč, ale pojem s*ačka. Áno, to platí aj o klipe,“ uviedol Vlček pre blesk.cz, pričom je presvedčený, že skladba patrí do hviezdnej roty. Burda zase nerozumie spolupráci s Grillottim, ktorý spieva po francúzsky, zatiaľ čo Gottová recituje po česky. ,,Otcom Dominiky bol Karel Gott, nie nejaký Alain Delon,“ dodal Burda.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: blesk.cz  |  Foto: FB/Hauer Jaroslav-Fotograf, Karel Gott, YT/Gabriel Gillotti  |  Video: YT/Gabriel Gillotti

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

AKTUÁLNA SPRÁVA! Obľúbená módna značka na Slovensku končí!

Nie je žiadnym tajomstvom, že pandémia koronavírusu výrazne zasiahla...

Odhodila zábrany: Vo vysokom štádiu tehotenstva sa ukázala celkom NAHÁ!

Podnikateľka a influencerka Zuzana Strausz Plačková potvrdila vo februári...

Tvrdá rana pre Matoviča: Táto strana ho prestala podporovať!

Pred parlamentnými voľbami 2020 spolu plánovali vytvoriť novú vládu,...

Filmový svet v slzách: Známy herec ZOMREL náhle počas natáčania!

Filmový svet skončil v slzách po náhlej a nečakanej...