Jedna z najúspešnejších slovenských speváčok má za sebou náročný rok, kedy sa musela vysporiadať s neverou svojho dnes už exmanžela a rozvodom. Problémy však stále úplne nevymizli a Dominika Mirgová musela pre ne zrušiť koncerty.

Dominika Mirgová vydala koncom minulého roka nový album s názvom Wonder Woman. Piesne z neho chcela už čoskoro fanúšikom odprezentovať v piatich slovenských mestách. Ako ale oznámila na svojom Instagrame, na dvoch plánovaných zastávkach sa koncerty rušia.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Mirgova (@dominikamirgovaofficial)

,,Moc ma to mrzí hlavne kvôli ľuďom, ktorí si už kúpili lístky a tešili sa na tento koncert. Peniaze vám budú vrátené a ak sa rozhodnete dať inú zastávku, na mieste dostanete odo mňa darček,” napísala Dominika, ktorá v rámci svojho turné nezavíta do Žiliny ani Popradu.

,,Pýtate sa na dôvod. Takýto projekt si pýta extrémne veľa času a peňazí a ja som momentálne v bode uzdravovania samej seba a bez oficiálneho partnera na TOUR. Naplánované to bolo inak, život ma skúša, no rozhodla som sa, že sa fokusnem na 3 zastávky, ktoré budú od začiatku do konca to najlepšie, čo ste odo mňa videli a počuli. Radšej menej a kvalitne ako bezhlavo a na poslednú chvíľu. Život ma naučil trošku spomaliť,” vysvetlila Domča viacerým sklamaným priaznivcom.

Speváčka na záver všetkým poďakovala, že pri nej stoja, a poslala ľuďom objatie. Kto si chce Dominikinu šou pozrieť naživo, môže tak urobiť v jej rodnej Trnave, Banskej Bystrici a Košiciach.

 

Zdroj/Foto: Instagram/dominikamirgovaofficial